Güvenlik, can ve mal emniyeti açısından son derece önemli bir konudur ve ihmale gelmez.
Hizmetlerimiz
Hırsız Alarm Sistemi
Güvenlik Sistemleri
Alarm Takip Merkezi
Duman ve Gaz Dedektörleri
Yangın Alarm Sistemi
Gece Görüşlü Kameralar
Parmak İzi Okuyucular
Yüz Tanıma Sistemi
Dijital Geçiş Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
DVR Kayıt Sistemleri
Turnike Sistemleri
Kablosuz Alarm Sistemleri

TREND ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ deneyimli ve genç kadrosuyla, elektronik güvenlik alanında, uygulama, projelendirme,satış, satış sonrası destek, ve danışmanlık hizmeti vermektedir.


TREND ELEKTRONİK özellikle Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye de geliştirdiği elektronik güvenlik sistemleri ile her bireye, her haneye,her kurum ve kuruluşa her çapta anahtar teslim projeler üretmekte, ülke genelinde 24 saat kesintisiz satış sonrası hizmet vermektedir.


Üniversiteler,Holdingler,Kargo Şirketleri,Kuyumcular, Parekende satış mağazaları, Akaryakıt İstasyonları,Tekstil gibi Türkiye genelinde pek çok şubesi bulunan kurum ve kuruluşlara kesintisiz servis hizmetini sağlayabilen TREND GÜVENLİK, genç ve deneyimli kadrosuna sahip özel elektronik güvenlik şirketidir.


Teknoloji çağının temeli olan bilgi birikiminin ana kaynağının insan olduğu bilinciyle, dünya standartlarındaki hedeflerimize, konusunda uzman kadromuzla birlikte ulaşmaktan Trend Güvenlik olarak mutluluk duymaktayız.

  • Uzman danışmanlarımız, sistemin kurulacağı mekana yaptığı ücretsiz keşif ile risk analizlinde bulunurlar.
  • Risk tespitlerinin sonucuna dayalı olarak mekana, ihtiyaca ve ihtiyacın yoğunluğuna göre size özel güvenlik sistemi proje paketi hazırlanır. Teklifle birlikte sunulur.
  • Teknik ekibimiz, size uygun bir zaman diliminde, donanım montajı ve programlanmasını gerçekleştirir sistemi devreye alırlar.
  • Sistemi teslim etmeden önce, kullanıcılara uygulamalı eğitim verilir.
  • Böylelikle sistem, garantili bir şekilde, hazır olarak teslim edilir.
  • Sistem tesliminden sonra da hizmetimiz süresiz olarak devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Şirketimiz bünyesinde bulundurduğu markalarla siz değerli müsterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi amaç olarak belirlemiş, teknolojiyi yakından takip ederek, günceli yakalayıp hizmet kalitesini her zaman zirvede tutmayı hedeflemektedir.
MİSYONUMUZ

TREND ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ öncelikli olarak insana verdiği değer, çevreye ve topluma karşı olan sorumluluk ve teknolojiyi yakından takip ederek oluşan fırsatları yakayıp sürekli olarak kendini geliştiren bir kuruluştur.